Rozlúčte sa s problémami s vlhkosťou a spoznajte binyl, ktorý je ideálnym riešením do vašej kúpeľne, kuchyne alebo iných vlhkých priestorov v domácnosti. Naše vodeodolné kompozitné podlahy (tzv. binyl) majú inovatívny vodoodpudivý náter dokonca aj v drážkach, takže voda nemôže preniknúť pod podlahu a zničiť ju.

Binylové podlahy vyzerajú veľmi prirodzene

Kompozitné podlahy s vodeodolným povrchom sú najprirodzenejšími podlahami, aké boli kedy vyrobené. Autentický charakter spojov je v dokonalej rovnováhe s dizajnom podlahy. Farba, dizajn a štruktúra siahajú až do škáry a vytvárajú pocit skutočného dreva.

Vodeodolné kompozitné podlahy spájajúce krásu a trvanlivosť

Vďaka plne uzavretému povrchu zakončenému ochrannou a vodeodolnou vrstvou ponúka binyl ultra odolný rad kompozitných podláh, jedinečné vodoodpudivé podlahové riešenie. Voda jednoducho zostáva na vrchnej vrstve a vytvára kvapôčky, ktoré je možné ihneď zotrieť. Binyl môžete položiť do všetkých vlhkých priestorov v domácnosti vrátane kúpeľní a práčovní. Vďaka zacvakávaciemu systému je binyl možné inštalovať veľmi jednoducho.

Vodeodolná kompozitná podlaha je odolná, hygienická a ľahko sa čistí. Bežné podlahy by sa nemali čistiť príliš mokrým mopom, pretože voda by ich mohla zničiť. Toto sa však netýka vodeodolnej kompozitnej podlahy. Binyl je možné umývať vodou aj parou, očistíte tak aj veľmi odolnú špinu a nemusíte sa báť zničenia podlahy.

Voda a para sú veľkým problémom pre štandardné podlahy, nie však pre binyl – vodoodpudzujúcu kompozitnú podlahu. Objavte ponuku od Floor Experts. A ak si neviete vybrať medzi značkami, ktoré ponúkame, neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť osobne a my vám radi pomôžeme s vaším dopytom.