DomovO spoločnosti

ČO ROBÍME?Naše aktivity

Rastieme a sledujeme ciele.

Sme najväčším distribútorom drevených podláh v JV Európe. Dnes ich vyvážame do 45 krajín celého sveta a poskytujeme našim klientom tie najlepšie podlahy. S našimi dodávateľmi z Európy, Ameriky a Ázie zabezpečujeme, aby naše výrobky boli kvalitné, ekologicky šetrné a technologicky vyspelé, a aby ponuka bola tá najkomplexnejšia..

Dôvera nepozná hranice.

katalog lifestyle

ŠIROKÁ A KOMPLEXNÁ PONUKAPredajný program

Predajný program zahŕňa masívne, lakované, surové, dvojvrstvové, trojvrstvové, viacvrstvové, drevené exteriérové parkety, drevené exteroérové a interiérové obklady na steny, lakovaný korok, vinylové a linoleové podlahové panely, a všetky tipy povrchových dosiek, profilov, obkladov a iných materiálov, ktoré sú potrebné na montáž podláh. Takúto rozsiahlu a komplexnú ponuku nikde inde nenájdete.

SME HRDÍ NA NAŠE ÚSPECHYCertifikáty a hodnotenia excelentnosti

S našimi dodávateľmi z Európy, Ameriky a Ázie zabezpečujeme, že naše výrobky sú kvalitné, ekologicky a technologicky vyspelé a ponuka je najkomplexnejšia.

Poradíme Vám pri výbere vhodných podlahových krytín a ďalších potrebných materiálov v našich showroomoch v Cerknici a Ľubľane, poradíme vám a pomôžeme vám s typom a spôsobom montáže. Naši odborníci zabezpečia profesionálnu a kvalitnú inštaláciu.

https://www.alpod.sk/wp-content/uploads/2019/04/certifikati-1.jpg

Adresa

Surdoku 1/A
080 01 Prešov

Zavolajte nám

051/4523 048

Kontaktujte nás

info@floor-experts.sk
https://www.alpod.sk/wp-content/uploads/2019/11/Alpod-logo-brez-podnapisa-01.jpg
O spoločnosti
Spoločnosť Alpod je najväčší distribútor drevených podláh v Juhovýchodnej Európe. Okrem Slovinska, dodávame naše produkty aj partnerom v Chorvátsku, Srbsku, Českej republike, Slovensku, Bulharsku, Taliansku, Bosne a Hercegovine, Čiernej Hore, Macedónsku, Kosovu, Albánsku.
Kontakt
POŠLITE NÁM EMAIL

Brezplačna ponudba

Máte záujem aby pokládku realizoval náš montážnik?

Kde ste sa o nás dozvedeli? (označte)

Certifikáty
https://www.alpod.sk/wp-content/uploads/2019/04/aaa-certifikat.jpg
https://www.alpod.sk/wp-content/uploads/2019/04/quadal.jpg
Sledujte nás