Biela podlaha v interiéri vytvára čistý základ, ktorý sa dá jednoducho kombinovať s ďalšími rôznymi farbami a materiálmi. Biela farba môže taktiež navodiť pocit čistoty a luxusu interiéru. Kombinácia bielej a tmavšej farby vytvára kontrast, ktorý pôsobí príjemne.

Drevené podlahy sú klasickou voľbou, avšak súčasné trendy vyzdvihujú aj materiály ako laminát a vinyl. Tieto materiály vedia skvelo zastúpiť drevo bez toho, aby bol rozdiel na prvý pohľad očividný.

Biela laminátová podlaha

Laminátové podlahy ponúkajú nespočetné množstvo vzorov, ktoré si môžete zvoliť. Biela farba laminátu je dostupná v niekoľkých odtieňoch, ktoré vytvoria čistý základ v miestnosti. Laminátová podlaha je takisto odolná voči škrabancom a škvrnám. Biely laminát vyžaduje minimálnu údržbu a jeho inštalácia je jednoduchá.

Biela vinylová podlaha

Pri výbere bielej vinylovej podlahy je dôležité rozhodnúť sa medzi vinylovými pásmi alebo dlaždicami. Obe formy sú lacnou záležitosťou, ktoré zvýraznia vašu kuchyňu alebo kúpeľňu. Vinyl sa dá ľahko vyčistiť a nevyžaduje si osobitnú údržbu. Vinylová podlaha je obľúbená, pretože je veľmi odolná. Biely vinyl, takisto ako aj ostatné farby, je náchylný na slnečné lúče, ktoré môžu spôsobovať blednutie farby.

Keramická podlaha

Keramika je charakteristická svojou tvrdosťou a odolnosťou. Pre vytvorenie luxusného dojmu je vhodný práve výber bielej farby. Biela keramická podlaha vnesie do interiéru jednotný vzhľad.

Kameň

Kameň môžeme označiť ako najprirodzenejší materiál na podlahu. Kamenné podlahy sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Biela kamenná podlaha je ideálna do kuchyne, kde s tmavším nábytkom vytvorí príjemný kontrast.

Ďalšie možnosti výberu bielej podlahy do interiéru sú napríklad koberce, striekaný betón, guma či mramor.

Pokiaľ máte obavu z výberu bielej farby podlahy, nezúfajte. Je mnoho materiálov, z ktorých si môžete vybrať a ktoré budú vyhovovať vašim podmienkam. Kontaktujte našich expertov.