Vážení zákazníci,

v Alpode sme pripravili výnimočnú príležitosť, ktorá vám umožní zariadiť si domov kvalitnými podlahovými krytinami za ešte výhodnejšiu cenu! S radosťou Vám predstavujeme našu najnovšiu akciu, ktorá Vám prináša dodatočnú zľavu 5 % pri osobnom odbere výrobkov v našom showroome Alpod Squarebizz-Bory, Objekt A, Devínska Nová Ves 7464, Bratislava.

AKO FUNGUJE NAŠA AKCIA?

1. Vyberte si podlahovú krytinu

Prezrite si náš rozsiahly sortiment drevených podláh, laminátových, vinylových a korkových podláh a vyberte si tú, ktorá bude dokonale vyhovovať vášmu štýlu a potrebám.

2. Objednajte si online alebo kúpte v showroome

Objednajte si podlahovú krytinu cez našu webovú stránku alebo si ju vyberte v našom showroome. Každý nákup je o krok bližšie k ďalšej zľave!

3. Osobný odber výrobkov a zľava 5 % navyše

V showroome Bory na vás naši poradcovia čakajú od pondelka do piatku od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00. S výberom vám radi pomôžeme.

Pripravili sme pre vás milé prekvapenie na osobný odber výrobkov!

5 % dodatočná zľava:

Pri osobnom odbere podlahovej krytiny v  showroome Squarebizz-Bory získate dodatočnú zľavu 5 %, ktorá je naším prejavom vďaky za Vašu návštevu.

PREČO SI VYBRAŤ PODLAHOVÉ KRYTINY ALPOD?

– VEĽKÝ VÝBER, VEĽKÉ ZÁSOBY: drevená podlaha, vinyl, laminát, korok. Široká škála štýlov, farieb a vzorov.

– ODBORNÉ PORADENSTVO: sme s vami na každom kroku, od výberu podlahovej krytiny až po odbornú montáž

– KVALITA A ZÁRUKA: výrobky osvedčených značiek, na ktoré získate záruku na nákup a montáž

– BEZPEČNÝ NÁKUP: Alpod je medzinárodná spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou

Pre viac informácií nás navštívte v našom showroome Alpod alebo nás kontaktujte telefonicky: 0948 405 222 či e-mailom. Radi Vás uvidíme!

Pre viac informácií nás navštívte v našom showroome Alpod alebo nás kontaktujte telefonicky: 0948 405 222 či e-mailom. Radi Vás uvidíme!

Pošlite nám email

So všetkými údajmi bude zaobchádzané dôverne a budú použité pre internú evidenciu a k účelu, pre ktorý boli poskytnuté. Vaše dáta budú starostlivo chránené proti strate, zneužitiu, neoprávnenému prístupu, zverejneniu, zmene alebo zničeniu.