Vybrať tú správnu podlahu do miestnosti predstavuje niekedy veľkú dilemu. A aj keď sa vám v našom showroome podlaha páči, môže úplne inak vyzerať v už zariadenej miestnosti vášho bytu a možno zistíte, že podlaha, ktorá sa vám veľmi páči, sa nehodí. Aby sme vám uľahčili výber podlahy, vytvorili sme
Floor designer aplikáciu.

4 jednoduché kroky k novej podlahe:

1. Odfotiť miestnosť
2. Nahrať fotku do aplikácie Floor designer
3. Zistiť, ktorá podlaha sa vám hodí najviac
4. Kontaktovať našich expertov a objednať si podlahu

Floor designer je jednoduchá aplikácia, ktorú nájdete na našom webe. Stačí nahrať fotku miestnosti, do ktorej potrebujete novú podlahu. Následne môžete vyskúšať naše produkty priamo vo vašej miestnosti. Vyberte si podlahy, ktoré sa vám páčia, a zistite, či sa hodia do vášho interiéru. Používanie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne.

Vďaka aplikácii jednoducho zistíte, ktorá podlaha vám bude pasovať. Vyskúšate, ako vyzerajú rôzne vzory a materiály u vás doma. Získate tak návrh ako od interiérového dizajnéra a nákup novej podlahy bude pre vás jednoduchší, lebo už presne budete vedieť, čo potrebujete.

Veríme, že takto vám pomôžeme s nákupom podlahy ešte viac. Aplikáciu sme vytvorili preto, aby sme vám uľahčili nákup novej podlahy. V prípade, ak si stále nebudete vedieť vybrať, môžete navštíviť naše showroomy alebo kontaktovať našich expertov. Tešíme sa na vás.